fbpx

נדל"ן בנהריה

נדל"ן בנהריה

חלום לים התיכון
אם גם אתם רוצים להתנתק מהקצב המהיר ומהרעש של איזור המרכז ומחפשים מקום עם מרחבים גדולים, ים כחול, שקט, אוויר צלול וחיי קהילה ותרבות, לצד חוויה עירונית שוקקת – נהריה היא העיר בשבילכם. משפחות רבות הבינו את היתרון הגדול של נהריה, שזוכה בשנים אחרונות לתנופת בנייה אינטנסיבית, במחירים נוחים ביותר. זו הסיבה שהביקוש לנדל"ן בנהריה הולך ועולה, וזו הסיבה שכדאי להזדרז…

חוף ים נפלא, נופים מרהיבים, שקט ושלווה, וכל זאת לצד חוויה עירונית שוקקת – אז מה הפלא שנהריה הפכה באחרונה לכל כך מבוקשת? נהריה, העיר הצפונית ביותר במישור החוף, זוכה בשנים האחרונות לפיתוח אינטנסיבי בכל התחומים, אך עדיין שומרת על אופיה השקט והמשפחתי. משפחות רבות מבקשות להתנתק מהקצב המהיר ומהרעש של איזור המרכז ומבקשות לעצמן מקום בעל אווירה אחרת: מרחבים גדולים, שקט, אוויר צלול, חיי קהילה ותרבות, חינוך מושקע ואפשרות לגדל את הילדים ליד הים – ויחד עם זאת ליהנות מכל האטרקציות והשפע שיש לעיר להציע – וכל זאת במחירים נוחים ביותר. ואת זה בדיוק מציעה להם נהריה.
עד לא מזמן נהריה נתפסה כעיר לא אטרקטיבית במיוחד למגורים, למרות היותה עיר תיירות מבוקשת, עם טיילת נפלאה, מסעדות ובתי מלון על החוף, ואטרקציות סמוכות כגון ראש הנקרה, עכו, שמורת חוף אכזיב ועוד. אך המהפך שהעיר עוברת בשנים האחרונות שינה את פני הנדל"ן בנהריה ללא הכר. כך, לדוגמה, בין השנים 2010-2014 נבנו בעיר כמעט 2,000 יחידות דיור חדשות – עלייה של יותר ממאה אחוזים בהשוואה לחמש השנים הקודמות. אחת השכונות הבולטות והמבוקשות שקמו בתקופה זו היא נהריה הירוקה, שמשכה אליה צעירים רבים.
מאז, מגמת הביקוש לדירות חדשות בעיר נמצאת בעלייה מתמדת. תנופת הבנייה בעיר מאפשרת לרכוש נדל"ן בנהריה – לטובת מגורים או השקעה, עדיין במחירים נוחים מאוד לעומת איזור המרכז. בעיר מוקמים בימים אלה מספר פרויקטים חדשים ואטרקטיביים, כמו גם פרויקטים עתידיים, הנמצאים בשלבי תכנון.
הדירות בפרויקטים הנבנים ליד הים הן יקרות יותר בהשוואה לדירות בתוך העיר, אך עדיין מדובר במחירים נוחים בהשוואה למרכז הארץ, אם כי המגמה הזו עלולה להשתנות כלל שהביקוש גובר. חשוב לשים לב לקרבת הדירה גם לאזורי מסחר, תעסוקה ותחבורה ציבורית – גם אם אתם רוכשים אותה להשקעה בלבד. בעניין זה, שימו לב גם לגודל הדירה. זוגות צעירים מחפשים בדרך כלל דירות בנות שלושה חדרים, ויש דירות כאלה בפרויקטים חדשים הנבנים בעיר. התשואה על דירה חדשה בנהריה נכון לשנת 2020 עומדת על כ-3.1% לשנה, נתון מכובד לכל הדעות.

קסם מול הים: דירות למכירה בנהריה
נהריה זוכה באחרונה, כאמור, לתנופת בנייה משמעותית ונבנים בה פרויקטים חדשים ואטרקטיביים. אחד הבולטים שבהם הוא שכונת הים אכזיב, הנבנית ממש ליד הים, במיקום שהיה מוכר בעבר ככפר הנופש המיתולוגי קלאב מד אכזיב, בסמוך לשמורת טבע יפהפייה ולגונות מרהיבות. זוהי שכונת מגורים חדשה ומודרנית, המציעה דירות למכירה בנהריה – למגורים, נופש או השקעה.
שכונת הים אכזיב נמצאת במרחק של חמש דקות נסיעה מנהריה, אך היא שייכת לעיר עצמה, והעירייה מתעתדת להפוך אותה לשכונה האיכותית ביותר בצפון.
השכונה סמוכה לעורקי תחבורה מרכזיים (כביש 4, כביש "עוקף קריות" וכביש 89 – לכיוון הגליל העליון וצפת), וכן לתחנת הרכבת בנהריה, המגיעה לחיפה ולמרכז הארץ ומאפשרת לתושבים תעסוקה מגוונת. הארכת כביש 6 צפונה, שתושלם בשנים הקרובות, תחבר את האיזור כולו למרכז הארץ.
שכונת הים אכזיב כוללת 30 בניינים שבהם 745 יחידות דיור, חלקן כבר מאוכלסות. בשכונה פועלים גני ילדים חדשים, פארק שעשועים ענק, מתקני ספורט וכושר, גני משחקים ובית כנסת. בקרוב ייבנו בשכונה מרכז מסחרי-קהילתי חדשני, מתנ"ס, בית קפה מול הים, צרכנייה, בית ספר חדש על הים, מבני ציבור וקהילה, מגרשי ספורט וטיילת חדשה על הים, שתחבר את השכונה לנהריה.
פרויקט נוסף של דירות למכירה בנהריה, שהחל להיות מאוכלס באחרונה הוא "אזורים צמרות", הממוקם בעיר עצמה. הפרויקט כולל שבעה בניינים סביב פארק פרטי, הכוללים כ-300 יחידות דיור, בנות ארבעה-חמישה חדרים, פנטאהוזים ודירות גן.

מחירים ממוצעים של דירות למכירה בנהריה: (חדשות)
דירת 3 חדרים: 1 מיליון ש'
דירת 4 חדרים: 1.2 מיליון
דירת 5 חדרים – 1.4 מיליון ש'
פנטהאוז 6 חדרים: 2 מיליון ש'
* המחירים נאספו ממסדי נתונים שונים, והם מחירים ממוצעים ומשוערים, להמחשה בלבד.

תיירות ומרכזי מסחר: משרדים למכירה בנהריה
הביקוש למשרדים למכירה בנהריה עומד ביחס ישיר לביקוש הגובר לנדל"ן בעיר. בנהריה יש מספר מרשים של מרכזי קניות ופנאי, ביניהם קניון ארנה, קניון ביג רגבה, קניון הצפון, קניון הוד הגעתון ועוד. המרכזים האלה מושכים אליהם מבקרים רבים מנהריה, מעכו ומעוד ישובים בסביבה.
גם העובדה שנהריה היא עיר תיירות, המתאפיינת במבקרים רבים לאורך כל השנה, מוסיפה לביקוש של משרדים למכירה בנהריה. שדרות הגעתון, הרחוב המרכזי החוצה את העיר, מאוכלס בחנויות ובעסקים רבים, ונהנה מתנועה אינטנסיבית של מבקרים.
רבים מתושבי הצפון מעדיפים לשכור משרדים בנהריה במקום, לדוגמה, בחיפה, שהיא יקרה הרבה יותר. הם יוצאים נשכרים מהתנועה הרבה של התושבים והמבקרים בעיר, ובנוסף – התחבורה הנגישה ועורקי התנועה הראשיים מאפשרים להם להגיע לעבודה במהירות ולחזור ממנה במהירות. לכן השקעה במשרדים למכירה בנהריה היא כדאית ואטרקטיבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

אולי תאהב גם:

ליצירת קשר מלאו פרטים

קטגוריות

כתבות אחרונות