fbpx

נדל"ן בעכו

סוד הקסם
קסמה המיוחד שלך עכו, העתיקות, הנמל הציורי ורצועת החוף היפהפייה, לא גרמו בעבר לנדל"ן בעיר להמריא, אך בשנים האחרונות חל מהפך: לצד העיר העתיקה שוכנת עכו החדשה והמודרנית, שנהנית מתנופת בנייה של פרויקטים חדשים ואיכותיים, בעיקר ליד הים. משפחות רבות גילו את העיר כיעד אטרקטיבי במחירים נוחים ביותר, והביקוש ל נדל"ן בעכו רק הולך ועולה

לעכו יש קסם מיוחד – לגבי זה אין ויכוח. עכו נחשבת לאחת מערי הנמל המרתקות והציוריות ביותר ומושכת אליה מבקרים מכל רחבי הארץ והעולם. לא בכדי הוכרזה עכו העתיקה על ידי ארגון אונסק”ו כאתר לשימור מורשת תרבות עולמית.
במשך שנים רבות היוותה עכו, אחת מערי הנמל העתיקות בעולם, עיר מפתח לכיבוש ארץ ישראל, שכן מיקומה על רצועת החוף הרחבה אפשר גישה נוחה דרך הגליל אל פנים הארץ. נפוליאון היה בה, וגם התורכים והבריטים. שרידי העתיקות הרבים, האתרים היסטוריים, הגן הבאהי (עכו היא מרכז עולמי לבני האמונה הבהאית),  הנמל הציורי, בתי המלון, הטיילת הנאה ורצועת החוף הנחשבת לאחת היפות בישראל, אירועי התרבות (ובעיקר הפסטיבל לתיאטרון אחר) – כל אלה הופכים את עכו לעיר תיירות שוקקת ואטרקטיבית.
אך למרות הקסם המיוחד של העיר, תחום ה נדל"ן בעכו לא המריא במשך שנים. כל זה השתנה בשנים האחרונות, בהן העיר נהנית מתנופה של פיתוח ובנייה. לצד העיר העתיקה והמפרץ הקסום, שוכנת עכו החדשה והמודרנית, הנהנית מבנייה של שכונות ותשתיות חדשות, פארקים ועוד. בנוסף, בעיר מתבצע שיפוץ ושדרוג של השכונות הוותיקות. ולכל זה תוסיפו את העובדה שתושבי עכו נהנים מהטבת מס על ידי המדינה.
העיר המעורבת, שבה חיים בצוותא יהודים וערבים בדו קיום של שכנות וכבוד, נהנית גם ממיקום נפלא, על ציר תחבורה ארצי מרכזי (כביש מס’ 90). כביש עוקף קריות (22) הפך את עכו (כמו גם את ערי הצפון בכלל) לנגישה מאוד, מספר דקות מהקריות וממרכזי מסחר וקניות כגון "איקאה" צפון והקריון, וכ-20 דקות בלבד מפארקי ההיי-טק של חיפה ויוקנעם, המהווים מקדי תעסוקה מרכזיים. מנהרות הכרמל הסמוכות מחברות את האיזור לכביש החוף ולאיזור המרכז – דבר המרחיב בצורה משמעותית את אפשרויות התעסוקה של תושבי עכו. כביש 6 שיגיע בקרוב לאיזור, וקו רכבת חדש, שיחבר את עכו לכרמיאל ולערי הגליל, יהפכו את הנגישות לנוחה עוד יותר.
גם תחום החינוך בעיר השתדרג מאד בשנים האחרונות, שכן עכו דוגלת בחינוך למצוינות ובחיזוק ערכי התרבות. הבוגרים יותר יכולים ללמוד במכללת גליל מערבי, הנמצאת בסמוך. משפחות רבות, המבקשות לגור בדירה חדשה ומודרנית בעיר מרתקת ומגוונת, בסמוך לים ובמחירים נוחים מאוד, גילו את עכו כיעד אטרקטיבי, והביקוש ל נדל"ן בעכו עוד צפוי לעלות.

תנופה ליד הים: דירות למכירה בעכו
עכו נהנית, כאמור, באחרונה מתנופת בנייה של פרויקטים חדשים למגורים. כך, לדוגמה, הוקם בה פרויקט "השכונה הכפרית", שנקרא גם פרויקט הצעירים של עכו – מאות מטרים מהים, קילומטר מעכו העתיקה, בסמוך לתחנת הרכבת ומרחק של 50 מטר ממכללת הגליל המערבי. בפרויקט נבנו 117 דירות מפוארות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים – בתכנון מודרני ובמפרט עשיר. הפרויקט הפך לאטרקטיבי הן לרוכשי דירות מגורים והן למשקיעים.
בכלל, האזור מתאפיין בריבוי פרויקטים של בנייה רוויה וגם של צמודי קרקע, עובדה המהווה גורם משיכה לזוגות צעירים ולאוכלוסיות בעלי הכנסות גבוהות יחסית, המבקשות לשדרג את איכות החיים שלהם ולרכוש דירות למכירה בעכו במחירים נוחים יחסית.
אחד הפרויקטים הבולטים שמוקמים כיום בעכו הוא "מנרב על הים" – שכונת יוקרה המוקמת במתחם בתי המלון בעכו, 200 מטר בלבד מהטיילת החדשה, מרצועת החוף והמפרץ היפהפיים. הפרויקט כולל דירות בנות 3, 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מפוארים, עם מרפסות שחלקן צופות לים וחלקן להרי הגליל, בסטנדרט בנייה גבוה ופיתוח סביבתי מושקע.
פרויקט יוקרתי נוסף הוא "מגדלי אפגד", שהוקם באחרונה. הפרויקט כולל שלושה מגדלים מפוארים בני 24 קומות, 282 דירות עם נוף פתוח לים, להרי הגליל ולמרחבים הירוקים שסביב, לובי מפואר ומועדון דיירים, הכולל איזור נפרד לילדים ועוד.
פרויקט נוסף המוקם בימים אלה בעכו הוא "נרשא על הפארק", מגדלי היוקרה בשכונת הכרם ג' המבוקשת, הכוללים דירות בנות 3,4,ו-5 חדרים וכן דירות גן ופנטהאוזים.
מחירים הדירות למכירה בעכו הם עדיין נוחים מאוד, גם בפרויקטים החדשים, אך עקב הביקוש הגובר הם צפויים לעלות בהמשך. הביקוש צפוי להעלות גם את מחירי השכירות בעיר, ולכן זהו זמן מצוין לרכוש דירה למגורים או להשקעה בעכו.
מחירים ממוצעים של דירות למכירה בעכו (בפרויקט חדש):
דירת 3 חדרים – 1.1 מיליון ש'
דירת 4 חדרים – -1.4 מיליון ש'
דירת 5 חדרים – 1.5 מיליון ש'
פנטהאוז – 1.7 מיליון ש'
* המחירים נאספו ממסדי נתונים שונים, והם מחירים ממוצעים ומשוערים, להמחשה בלבד.

מכל רחבי הארץ: משרדים למכירה בעכו
יחד עם הבנייה המואצת, תחום הפנאי והעסקים בעכו משתדרג אף הוא. בעיר יש שני קניונים גדולים, קניון עכו וקניון עזריאלי, ובשכונות החדשות מוקמים, בנוסף לבנייני המגורים, גם מתחמי מסחר, עסקים וקניות. משרדים למכירה בעכו – בקניונים או באזורים החדשים, הם השקעה עתידית כדאית בהחלט.
בדרום העיר יש מפעלי תעשייה גדולים, ובעיר העתיקה יש שפע של מוקדי תיירות, המושכים אליהם מבקרים מכל רחבי הארץ וגם תיירות עולמית. משרדים למכירה בעכו באיזור התעשייה ובעיר עצמה יכולים אף הם להיות השקעה מצוינת, בשל הביקוש הגובר והתנועה הרבה בעיר. אין ספק שמשרדים למכירה בעכו – לאור תנופת הבנייה וההגירה החיובית לעיר, היא השקעה טובה ואטרקטיבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

אולי תאהב גם:

ליצירת קשר מלאו פרטים

קטגוריות

כתבות אחרונות