fbpx

נדל"ן בנתניה

רצועת החוף היפהפייה, בתי המלון, הבנייה החדשה והיוקרתית לאורך החוף ובעיר עצמה, אזורי התעשייה המפותחים, העובדה שהעיר מהווה אבן שואבת לתיירים הופכות את ה- נדל"ן להשקעה בנתניה לאחת ההשקעות הכי שוות בישראל

רצועת חוף יפהפייה, חופי רחצה מטופחים, טיילת נהדרת, בתי מלון, מסעדות, מרכזי קניות חדישים, איזור תעשייה מפותח, בנייה חדשה ויוקרתית לאורך החוף ובסביבתו (אחת הערים הבודדות שבה ניתן עדיין לבנות קרוב לים), חיי תרבות וחינוך מגוונים – כל אלה ועוד הופכים את נתניה לאחת הערים המבוקשות מאוד בעשר השנים האחרונות. המחירים עולים בהתאם, אך מי שהחליט לרכוש נדל"ן להשקעה בנתניה לא נרתעים.

ההיפך הוא הנכון. משקיעים רבים מהארץ ומחו"ל רוכשים דירות בעיר, המכונה גם "בירת השרון", בשל היותה העיר הגדולה ביותר באיזור השרון, והביקוש  בתחום נדל"ן להשקעה בנתניה רק הולך ועולה.

הסמיכות של העיר לצירי תנועה ראשיים והעובדה שהיא מהווה אבן שואבת לתיירים, שחלקם רוכש בה דירות, הופכים את ה- נדל"ן להשקעה בנתניה להשקעה רווחית במיוחד.

נדל"ן להשקעה בנתניה

נוף לים: דירות למכירה בנתניה

העובדה שנתניה היא עיר חוף ותיירות הופכת אותה, כאמור, לאטרקציה נדל"נית. מי שמשקיע בדירות למכירה בנתניה יודע שזו עסקה משתלמת ביותר, שתניב לו תשואה נאה, בין אם הוא בוחר להתגורר בדירה ולמכור אותה לאחר מספר שנים, או להשכיר אותה.

תנופת הבנייה בנתניה לא פוסקת. בשנים האחרונות נבנו פרויקטים מפוארים ויוקרתיים באיזור החוף, ביניהם "עיר ימים – פולג", "רמת פולג", "אגמים" ו"נוף הטיילת" – המשקיפה על רצועת החוף והטיילת היפהפיות. הבנייה באיזור ממשיכה במרץ. בין הפרויקטים החדשים המוצעים בימים אלה: "נוף השרון" – עם נוף לים, "אשדר אגמים", "דמרי ספיריט" בעיר ימים, "ויסטה", "חלומות צוקי השמורה" בעיר ימים – פרויקט יוקרתי על קו החוף, ועוד. פרויקטים רבים נוספים נבנים גם במרכז העיר ובשכונות.

הבנייה בנתניה היא מאוד מגוונת ואפשרויות השקעת נדל"ן בנתניה מגוונות – יש בה בנייני באוהאוס משנות השלושים, בנייני "רכבת", בניינים "רגילים", והחל משנות התשעים הוקמו בה שכונות יוקרתיות בבנייה רוויה כגון "רמת פולג", "קריית השרון" ובהמשך "עיר ימים", "אגמים" ועוד. שכונות אלה זכו לביקוש רב ולהצלחה רבה, שבאה לידי ביטוי במחירי הדירות, הממשיכים לעלות עד היום.

שוק דירות למכירה הוא שוק פעיל מאוד ויציב, לא מעט גם בזכות התיירים הרבים הפוקדים את העיר, בעיקר מדרום אמריקה, בריטניה וצרפת.
רבים מהם רוכשים בעיר דירות נופש, אליהן הם מגיעים בתקופת הקיץ.

נתניה זכתה לתנופה תיירותית גבוהה בזכות רצועת החוף היפהפייה והמושקעת שלה ובתי המלון הרבים הממוקמים ברובם על קו החוף. שמורות הטבע – שלולית החורף ושמורת האירוסים – שנמצאות באיזור, מוסיפות עוד לוויית חן תיירותית למבקרים בעיר.

לא בכדי הוכרזה נתניה ב-2016 כעיר ליבה תיירותית.

מחירי הדירות בנתניה משתנים על פי המיקום, וכמובן על פי מצב הדירה, הגודל שלה, הסטטוס שלה (חדשה או יד שנייה) וכו'. בשכונות החדשות הממוקמות לאורך רצועת החוף המחירים יהיו גבוהים יותר מאשר במרכז העיר או בשכונות.
מחירים לדוגמה של דירות למכירה בנתניה:
דירת 4 חדרים בפרויקט חדש יוקרתי על החוף: 3 מיליון ש'
דירת 4 חדרים חדשה מקבלן במרכז העיר – כ-2 מיליון ש'
דירת 5 חדרים חדשה בפרויקט יוקרתי על קו החוף –3.5 מיליון ש'
דירת 5 חדרים חדשה מקבלן במרכז העיר עם נוף לים: 2.8 מיליון ש'

נדל"ן בנתניה – לב פועם: משרדים למכירה בנתניה

בנתניה פועלים מספר אזורי תעשייה ועסקים מרכזיים, המושכים אליהם קהל רב וכשמחפשים נדל"ן מסחרי נתניה נותנת את המענה המושלם לביקוש. קחו, לדוגמה, את "איקאה", וכל מילה מיותרת…איזור השוק, איזור התעשייה הצפוני ואיזור התעשייה הדרומי ספיר הם רק חלק מהקומפלקס התעשייתי והמסחרי בעיר, הכולל מפעלים, חנויות מפעל ומגוון עצום של עסקים. יותר מ,1500 מפעלים ועסקים מאכלסים כיום את אזורי התעשייה בעיר.

התנופה האדירה של הבנייה, הזינוק הגדל במספר התושבים וההשקעה של העירייה באזורי התעשייה הפכו את נתניה לאחת מערי התעשייה והעסקים המובילות בישראל. עדיין ניתן למצוא משרדים למכירה בנתניה, אם כי גם בתחום זה יש ביקוש רב מאוד. מוסיף לכך גם המיקום המנצח ליד כביש החוף המהיר ותחנת הרכבת.

זו הסיבה שמשרדים למכירה בנתניה, בלב הפועם של העסקים והמפעלים, מהווים השקעה נפלאה ובטוחה. כאמור, הביקוש למשרדים בעיר גבוה, ובהתאם גם מחירי השכירות. לכן מי שמשקיע במשרדים למכירה בנתניה מבצע השקעה בטוחה ויציבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

אולי תאהב גם:

ליצירת קשר מלאו פרטים

קטגוריות

כתבות אחרונות