fbpx

נדל"ן בחולון

נדל"ן להשקעה בחולון, "עיר הילדים", המצטיינת במערכת חינוך מפוארת, בחיי תרבות עשירים ובתנופה נדל"נית בלתי פוסקת, היא אחת ההשקעות הכי מבוקשות בארץ, ובצדק.

חולון היא אחת הערים המבוקשות ביותר במרכז הארץ, ובצדק. העיר, שמונה קרוב ל-200,000 תושבים, מצטיינת במערכת חינוך מעולה, בפעילויות תרבות עשירות – בדגש על ילדים, שזיכו אותה בתואר "עיר הילדים", במיקום מנצח במרכז הארץ, קרוב לתל אביב, בנגישות למערכת כבישים נוחה לכל רחבי הארץ ובפעילות נדל"נית מואצת – בעקבות ביקוש רב לדירות בעיר והצפי של קליטת 50,000 תושבים חדשים בעתיד הקרוב.
פרויקטים חדשים רבים הוקמו בעיר בשנים האחרונות (לדוגמה מתחם ח-300 המבוקש או קריית רבין)

ופרויקטים חדשים מוקמים או מתוכננים בימים אלה, כשהבולט שבהם הוא מתחם ח- 500, שיכלול 13,000 יחידות דיור, לצד פארק, מרכזי קניות ופנאי. לצד זאת, שכונות ותיקות בעיר עברו שדרוג משמעותי, דבר שהעלה את מחיר נדל"ן בחולון בהן בכ-40 אחוז. אחת הדוגמאות לכך היא שכונת תל גיבורים, שעד לא מזמן נחשבה שכונת מצוקה וכיום הפכה לאחת השכונות המבוקשות בעיר, המושכת אליה בעיקר אוכלוסייה דתית או זוגות צעירים.

כל אלה הופכים את ה- נדל"ן להשקעה בחולון לאחת ההשקעות הכי אטרקטיביות ומבוקשות בארץ. אומנם, בעקבות הביקוש הגדול מחירי ה- נדל"ן להשקעה בחולון עלו באופן משמעותי בשנים האחרונות, אך עדיין יש בה מספר אזורים שבהם ניתן לרכוש דירה במחיר נוח יחסית, ולזכות בתשואה הולמת.
כך או כך, מי שרוכש נדל"ן להשקעה בחולון, לצורך מגורים או השקעה, מבטיח שהערך של כספו רק יילך ויעלה.

 

נדל"ן להשקעה בחולון

נדל"ן בחולון בתנועה ערה: דירות למכירה בחולון

כאמור, הביקוש לדירות למכירה בחולון בשנים האחרונות עלה באופן משמעותי, והעיר קלטה תושבים חדשים רבים, ובעיקר משפחות עם ילדים שביקשו ליהנות מהשפע שיש לעיר להציע בתחום החינוך והתרבות, כגון מוזיאון הילדים, גני סיפור, מדיטק ועוד. הקרבה למרכז הארץ והנגישות הנוחה לכבישים מרכזיים לכל רחבי הארץ רק מגבירים את הביקוש לדירות למכירה בחולון.

לא פלא שמחירי הדירות בעיר זינקו בהתאם, ובשכונות חדשות מבוקשות במיוחד, כגון קריית אילון או ח-300, הם עלו ביותר מ-100 אחוז בתוך מספר שנים. הצפי הוא, להערכת מומחים בתחום הנדל"ן, שמחירי הדירות למכירה בחולון ימשיכו לעלות בהתמדה – גם בפרויקטים חדשים וגם בדירות יד שנייה.
בעיר נבנים בניינים חדשים רבים, ופרויקטים חדשים כגון מתחם ח-370, אך הפרויקט הגדול הבא הוא מתחם ח-500 שישתרע על שטח של כ-4,000 דונם בין חולון לראשון לציון, ויכלול 13,000 יחידות דיור, פארק ציבורי גדול, מרכזי תעסוקה ומסחר ועוד. העירייה החליטה על פיתוח הקרקע בעקבות צפי לקליטה של כ-50,000 תושבים חדשים בעיר בשנים הקרובות.

ההערכה היא שלאחר שהתוכנית תצא לפועל, תחל בעיר תנועה נדל"נית ערה עוד יותר, גם של תושבים מבחוץ וגם של תושבי העיר מהשכונות הוותיקות, שיבקשו לעבור מדירות קטנות יותר אל המתחם החדש והאטרקטיבי. מי שמשקיע עכשיו ברכישת בפרויקט, שתוכנית המתאר שלו כבר אושרה, ייהנה מהשקעה נמוכה יחסית למחירים במרכז, ומתשואה גבוהה ביותר לאחר שהבנייה תחל וערך הדירות יעלה מאוד.
תשואה גבוהה מובטחת לא רק לרוכשים בפרויקט הזה, אלא לכל המשקיעים בדירות למכירה בחולון. הביקוש הגבוה מעלה, כאמור, בהתמדה את מחירי הדירות בעיר כולה, וגם את מחירי השכירות, במידה ואתם מעוניינים ברכישת דירה לצורך השקעה.

מחירים לדוגמה של דירות למכירה בחולון:

דירת 3 חדרים יד שנייה במרכז, 1.1 מילון ש'
דירת 5 חדרים יד שנייה במרכז – 2 מיליון ש'
דירת 5 חדרים יד שנייה בקריית אילון החדשה – 3.1 מיליון ש'
דירת 3 חדרים חדשה מקבלן – 1.8 מיליון ש'
דירת 4 חדרים חדשה מקבלן – 2.3 מיליון ש'
דירת 5 חדרים חדשה – 3 מיליון ש'
המחירים נאספו ממסדי נתונים שונים, והם מחירים ממוצעים ןמשוערים, להמחשה בלבד

בעקבות ההיי טק: משרדים למכירה בחולון

חולון , כעיר מרכזית ומבוקשת, מהווה גם מרכז מסחרי ער לתושביה. אין ספק שרכישת משרד בלב העיר ההומה והשוקק הוא השקעה חכמה. זאת, לצד השקעה חכמה לא פחות באיזור התעשייה של העיר. מתחם עזריאלי, שהוקם בחלקו הדרום-מזרחי של איזור התעשייה, חולל מהפך של ממש והפך את איזור התעשייה המיושן למתחם משרדים מבוקש ומודרני. בעקבות כך, יזמים רבים החלו להקים באיזור בנייני משרדים, רבים מהם משרדי היי טק, והביקוש למשרדים למכירה בחולון החל לזנק.

תנופת הבנייה באיזור נמשכת, וגם כיום מוקמים באיזור התעשייה בעיר, סמוך למתחם עזריאלי, פרויקטים של משרדים, ביניהם עזריאלי 2 ו-3, והפרויקט של אמות השקעות. בשנת 2021 אמורה לעבור לאיזור גם חברת בזק. הרכבת הקלה, שצפויה להגיע עד איזור התעשייה בשנת 2025, רק מגבירה את האטרקטיביות של האיזור, אם כי כבר היום התחבורה לשם מאוד נוחה.

הביקוש למשרדים למכירה בחולון הוא גבוה גם כיום, והתשואה בהתאם, אך הצפי הוא שהפרויקטים החדשים שנבנים יגבירו עוד יותר את הביקוש של משרדים להשקעה בחולון, ולכן מדובר בהשקעה כדאית ביותר, שבצדה תשואה נאה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

אולי תאהב גם:

ליצירת קשר מלאו פרטים

קטגוריות

כתבות אחרונות